200

Wyświetlenia

0.80

500

Wyświetlenia

1.30

1000

Wyświetlenia

2.10

2000

Wyświetlenia

3.70

5000

Wyświetlenia

7.60

10000

Wyświetlenia

12.90

20000

Wyświetlenia

23.90

50000

+

Wyświetlenia

48.90
Natychmiastowy

Natychmiastowy start

Natychmiastowa dostawa

Stały

Rzeczywisty wygląd

Stopniowo

Natychmiastowy start

Stopniowa dostawa

Stały

Rzeczywisty wygląd

Kup teraz Instagram Wyświetlenia

Przeżywanie stresu związanego z tworzeniem posta na Instagramie i nie zwracanie na niego uwagi, na jaką zasługuje, może być frustrujące. Jako marka, osoba fizyczna lub firma, Twoje posty na Instagramie muszą dotrzeć do jak największej liczby osób, aby wywrzeć wpływ, i wyczerpały wszystkie dostępne opcje. Zobacz, jak Twoja reputacja i wiarygodność, a także rozpoznawalność marki znacznie wzrosną - pozwól swoim poglądom wznieść się na nowy poziom na jednej z najbardziej znanych i najważniejszych platform mediów społecznościowych na świecie!

Najlepszym sposobem, aby Twój film przyciągnął jak najwięcej uwagi w krótkim czasie, jest zakup wyświetleń na Instagramie.


Instagram to po prostu najlepsza platforma społecznościowa do rozpoznawania marek. Uważa się go za giganta w zakresie udostępniania zdjęć i filmów społecznościowych zarówno konsumentom, jak i markom - użytkownicy Instagrama udostępniają aż 95 milionów zdjęć i filmów dziennie!

Inną interesującą kwestią jest to, że średni wiek obserwujących na Instagramie staje się młodszy - obecnie jest to 18-29 lat najaktywniejsi obserwatorzy na Instagramie i użytkowników - a także są kupcami i liderami jutra. Stwórz swoją markę, buduj świadomość! Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać więcej wyświetleń na Instagramie, najgorętszej aplikacji do udostępniania filmów.

Wysoka liczba wyświetleń oznacza, że ludzie są zainteresowani Twoim filmem lub uważają go za wystarczająco interesujący (nie zawsze tak jest); W związku z tym Algorytm Instagrama sugeruje film innym użytkownikom, aby mogli zobaczyć, co oglądają inni.

Liczą się tylko wyświetlenia filmów na Instagramie pokazuje widoki z aplikacji mobilnej ponieważ usługa nie jest jeszcze dostępna w wersji internetowej. Oznacza to, że w liczbie wyświetleń pojawią się tylko wyświetlenia użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej, bez uwzględnienia tych z przeglądarki internetowej.

Popularny film na Instagramie ma tak wiele zalet: bezpośrednia monetyzacja, większy zasięg plakatu, większa liczba obserwujących i wiele innych.

A jeśli zastanawiałeś się, czy kupowanie widoków jest dobrym pomysłem, tak jest i jest bezpieczne; widoki pochodzą od prawdziwych ludzi.

Bez pośpiechu!
Nie marnuj czasu!
Pełna gwarancja!
Idealna jakość!

Dlaczego warto kupować widoki na Instagramie?

Dobrym pomysłem jest kupowanie wyświetleń na Instagramie, aby zwiększyć zasięg i popularność swojego filmu. Film z dużą liczbą wyświetleń przynosi wiele korzyści, zarówno jako osoba fizyczna, jak i fizyczna:

  • chcąc zwiększyć popularność w internecie,
  • kto chce rozpowszechniać sensowną wiadomość lub
  • м
  • jako marka, która chce dotrzeć do szerszej publiczności i zwiększyć zaufanie dzięki dużej liczbie wyświetleń lub jako firma, która chce odkrywać nowe rynki, wprowadzać nowe produkty lub zwiększać popularność już istniejącego.

Kupowanie widoków na Instagramie oznacza, że Twój film staje się popularny. Zgodnie z projektem algorytmu Instagrama 2021-2022 Twój popularny film zostanie zasugerowany innym użytkownikom, skąd uzyskasz więcej organicznych wyświetleń, lubi i dotrzeć do grupy docelowej.

Kup widoki na Instagramie z natychmiastową dostawą

Czy jesteś przekonany, że musisz kupować widoki? Twoje wyświetlenia są dostarczane natychmiast, w ciągu pięciu minut od zakupu, a liczba wyświetleń wideo rośnie natychmiast.

Zaleca się kupowanie wyświetleń najnowszych filmów i natychmiast po ich opublikowaniu, zaczynając z dużym rozmachem. To wzbudzi zainteresowanie ludzi bardziej, gdy zobaczą nowy film z dużą liczbą wyświetleń niż stary film, którego liczba wyświetleń nagle rośnie, a użytkownicy mogą być sceptyczni i zakładać, że jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka.

Jak kupować widoki na Instagramie

Aby kupić widoki Instagram dla swoich filmów, wykonaj poniższe proste czynności, a Twoje widoki zostaną odzwierciedlone na Twoim koncie w krótkim czasie.

  1. Wybierz liczbę wyświetleń, które chcesz kupić. Dostępne są opcje od zaledwie 200, 500, 1000 wyświetleń do nawet 50 000, 100 000, 200 000, 500 000 wyświetleń. Wybierz jedną z opcji, w zależności od priorytetu filmu i wielkości grupy docelowej.
  2. Wpisz swoją nazwę użytkownika i adres e-mail w podanym polu. Pamiętaj, że podana przez Ciebie nazwa użytkownika musi zawierać co najmniej jeden najnowszy post.
  3. Płać za widoki za pomocą PayPal. Twoje konto na Instagramie i PayPal są bezpieczne podczas korzystania z naszych usług.
  4. Zakończ płatność i obejrzyj widoki w ciągu 5 minut od potwierdzenia płatności.
  5. Ponadto wyświetlenia tracą na wartości po wykonaniu usługi.

Wybierz pakiet wartości do wyboru

Potwierdź płatność za pośrednictwem naszej bramki płatności

Obserwuj, jak Twoje poglądy rosną i rosną, a zyski gwałtownie rosną!