Kupuj widoki na Instagramie

quality

Regular

409 Recenzje

50

Wyświetlenia Dla 0.00

200

Wyświetlenia Dla 0.90

500

Wyświetlenia Dla 1.60

1000

Wyświetlenia Dla 2.90

2000

Wyświetlenia Dla 5.40

5000

Wyświetlenia Dla 11.90

10,000

Wyświetlenia Dla 19.90

20,000

+

Wyświetlenia Dla 37.90

Korzyści

benefit

Natychmiastowy start

Realizacja rozpoczyna się zaraz po dokonaniu płatności.

benefit

Natychmiastowa dostawa

Twoje zamówienie zostanie dostarczone zaraz po dokonaniu płatności.

benefit

Stały

Efekt pozostanie z tobą na zawsze.

benefit

Prawdziwe patrzenie

Rachunki wyglądają na w pełni legalne.

minus

0

Dosięgnąć

0 Dosięgnąć

plus
minus

0

Wrażenia

0 Wrażenia

plus
minus

0

Zapisuje

0 Zapisuje

plus

0%

Szansa na dotarcie do strony odkrywczej

Zwiększać, aby zwiększyć szanse.

Views

Wyświetlenia

reach

Dosięgnąć

0

impressions

Wrażenia

0

saves

Zapisuje

0

mobiles

Jak działają odsłony na Instagramie?

Instagram ma obecnie 1,28 mld miesięcznych użytkowników. To duży wachlarz potencjalnych nabywców, ale też spora konkurencja. Nawet 500 milionów osób korzysta z stories, które są krótkimi treściami wyświetlanymi przez 24 godziny na górze feedu followersów. Takie zainteresowanie i duży zasięg rozproszonej grupy odbiorców sprawiają, że właściciele kont biznesowych stale poszukują nowych followersów i wyświetleń. Jeśli chcą uzyskać szybki wzrost i nie poświęcać na to 2-3 tygodni, mogą zamówić usługę przez stronę Poprey.

Dlaczego warto kupować odsłony na Instagramie?

Zarabianie pieniędzy za pośrednictwem sieci społecznościowych jest obiecującą działalnością. Nie oznacza to jednak, że od razu po założeniu konta Twój zysk będzie wysoki. Pierwsza współpraca ma często charakter barterowy. Za dodawanie postów można otrzymać ubrania, karty bonusowe lub dobra cyfrowe. Gdy tylko liczba wyświetleń historii wzrośnie do 1000, oferty od reklamodawców znacznie się zwiększą. Być może jest to jeden z powodów, dla których ludzie zamawiają usługi Poprey.

Bez wątpienia zarabianie na portalach społecznościowych nie będzie uciążliwe. Wystarczy, że właściciel strony zrobi zdjęcia produktu i opublikuje materiały z opisem i hashtagami. W większości przypadków znane marki mogą również dostarczyć wszystkie niezbędne materiały, a nawet treści do publikacji. Ale reklamodawcy mają wymagania co do zasięgu. Dlatego tysiące pasjonatów decyduje się na zakup wyświetleń lub subskrybentów dla swojej strony.

Według badania, interakcje biznesowe są 59 razy wyższe na Instagramie niż na Twitterze. Wizualny aspekt tej platformy wyróżnia ją spośród innych ekosystemów społecznych, które oferują doskonałe środowisko do promowania swoich produktów. Dlatego liczba osób, które chcą kupić widoki na Instagramie, rośnie z każdym rokiem.

should_buy

Jak złożyć zamówienie?

Im więcej użytkowników śledzi Twój profil, tym wyższe są Twoje zarobki. Reklamodawcy, dla których priorytetem jest wydajność, liczą odsłony na wcześniej opublikowanych postach. Czasami afilianci płacą za polecenie. Dlatego usługa oferowana przez zespół Poprey cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Aby zwiększyć liczbę wyświetleń wideo na Instagramie, postępuj zgodnie z algorytmem:

1

Wprowadź szczegóły i sprawdź

Określ budżet i liczbę odsłon.

2

Zapłacić za taryfę i czekać

Dokonaj płatności.

3

Ciesz się owocami swojej pracy

Poczekaj kilka dni, aż Twój post zyska na popularności.

why_poprey

Dlaczego warto wybrać Poprey?

Filmy, zdjęcia i animacje to świetny content dla każdego portalu społecznościowego. To właśnie takie posty są typowe i w 100% skuteczne dla użytkowników Instagrama. Jeśli właściciele firm, którzy stworzyli strony w mediach społecznościowych, zapłacą za wyświetlenia, przyniesie im to organiczne odsłony i zwiększy zasięg odbiorców. Setki klientów Poprey już dawno się o tym przekonało. Z nami ludzie mogą rozszerzyć grupę docelową, wybierając użytkowników z różnych krajów i 100+ grup interesu.Filmy, zdjęcia i animacje to świetny content dla każdego portalu społecznościowego. To właśnie takie posty są typowe i w 100% skuteczne dla użytkowników Instagrama. Jeśli właściciele firm, którzy stworzyli strony w mediach społecznościowych, zapłacą za wyświetlenia, przyniesie im to organiczne odsłony i zwiększy zasięg odbiorców. Setki klientów Poprey już dawno się o tym przekonało. Z nami ludzie mogą rozszerzyć grupę docelową, wybierając użytkowników z różnych krajów i 100+ grup interesu.
Najczęściej zadawane pytania

Czy ludzie mogą dowiedzieć się o kupionych przeze mnie widokach na Instagramie?

Nie ma sposobu, aby twoi zwolennicy i reklamodawcy zidentyfikowali zakupione odsłony Instagrama. Ludzie zobaczą liczbę wyświetlaną przez zintegrowane liczniki, które nie odróżniają zweryfikowanych subskrybentów od botów. Wszystkie nasze metody są całkowicie bezpieczne.
arrow

Jaka jest różnica między pakietami Instant i Gradual?

Jeśli ludzie zamawiają natychmiastowe odsłony, to dotyczy to konkretnego postu, który musi szybko znaleźć się w trendach - wiadomość o promocyjnym stanie, ważne ogłoszenie, czy inne informacje dla subskrybentów. Z kolei pakiety Gradual są dla pasjonatów, którzy chcą wdrożyć długoterminową strategię marketingową. W tym przypadku budżet będzie wydawany w porcjach z możliwością elastycznych ustawień.
arrow

Jakie dane osobowe muszę podać?

If you think you're creative enough to showcase your content on your account, you can make money on Instagram. The easiest way to get rich is to sell your products by posting photos, stories, and videos about them. Account owners can also promote their services as an influencer with the right marketing strategy. For each of such cases, you will not have to provide any personal data. The Poprey offers completely anonymous collaboration. You do not have to worry about the fact that your data will be received by third parties.
arrow

Jakie metody płatności są dostępne?

Nasz zespół oferuje najbardziej elastyczne warunki dla influencerów, którzy potrzebują dodatkowych wyświetleń na Instagramie. Dotyczy to również metod płatności. Możesz użyć karty Mastercard lub Maestro. We współpracy z CommerceGate zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, przetwarzając płatności w ciągu 3-5 minut.
arrow

Kiedy otrzymam swoje widoki na Instagramie?

Większość rolloutów jest kompletna w ciągu 48 godzin od Twojego checkoutu. Ale jeśli zamówisz pakiety Gradual, chodzi o długoterminową strategię, która może być wdrożona w ciągu 1-2 tygodni.
arrow

Jeśli nie otrzymałem zamówienia, co powinienem zrobić?

Nasz zespół ciężko pracuje, aby wyeliminować wszelkie nieporozumienia wśród osób zamawiających nasze usługi. Jeśli Twój licznik nie wzrósł, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
arrow

Czy powtórzenia wideo liczą się jako odsłony?

Zespół Poprey dąży do 100% skuteczności. Z nami ludzie płacą tylko za pojedyncze odsłony. Żadnych powtórzeń. 1 konto - 1 widok.
arrow
Porady i wskazówki

Ile i jak szybko kupić wyświetleń na Instagramie?

Metodologia, którą zalecamy stosować, zależy od branży, w której działasz, oraz od ostrości konkurencji. Dla osób zajmujących się finansami i nieruchomościami zdobycie 50 tys. widzów będzie niemal tak samo wartościowe, jak zdobycie ponad 200 tys. przez influencerów rozrywkowych. Nie znajdziesz uniwersalnego rozwiązania.

Jeśli kupujesz odsłony, musisz zadbać o to, by Twoi subskrybenci mieli co oglądać. Oznacza to, że musisz opublikować co najmniej 1 materiał - zdjęcie, wiadomość, wideo - dziennie. Ludzie muszą również określić grupę docelową, aby odpowiednio zwiększyć liczbę subskrybentów. Określ, kim są Twoi idealni zwolennicy i jak możesz połączyć ich z Twoją firmą na platformach społecznościowych. Po tym, nie krępuj się zamówić usługę na stronie Poprey.

tips-img
tips-img

Jak zdobyć więcej wyświetleń na Instagramie?

Autorytet marki i dobra wizualizacja to kręgosłup dla rozwoju Twojego biznesu. Takie niuanse są zrozumiałe dla każdego początkującego użytkownika. Jeśli jesteś producentem odzieży, potrzebujesz wyraźnych i dokładnych zdjęć. Bądź pod tym względem bardzo skrupulatny. Jeśli promujesz linię kosmetyków, użyj jaśniejszych, przyciągających wzrok zdjęć. W tym przypadku skuteczność współpracy z Popreyem będzie stuprocentowa.

Jeśli podczas kupowania wyświetleń na Instagramie stworzymy wysokiej jakości treści, które pasują do ogólnego stylu, intensywność wzrostu zasięgu będzie wielokrotnie większa. Upewnij się, że wybrana estetyka pasuje do koncepcji naszej marki. Postaraj się stworzyć spójną wizję i temat, który potencjalni nabywcy będą mogli docenić.

tips-img
tips-img

Jak zarabiać na popularności na Instagramie?

Aktywność w serwisach społecznościowych może być nie tylko hobby, ale także sposobem na zysk. Jedną z platform, która oferuje największe możliwości w tym zakresie jest Instagram. Dla osób, które zdecydują się wykorzystać zakupione odsłony na swoją korzyść, istnieją następujące perspektywy zarabiania na koncie IG:

1. Tworzenie postów z reklamami

2. Publikuj bieżące wiadomości.

3. Dodawanie linków do reklamodawców

Zanim zaczniesz zarabiać na zamieszczanych treściach, musisz ujednolicić informacje w swoim profilu. Dodaj dane kontaktowe i wybierz hashtagi, a także zrób plan treści na najbliższe 2-3 miesiące. Teraz algorytmy IG wyświetlają treści na podstawie wskaźników. Tak więc decyzja o zakupie widoków Instagrama od Poprey będzie dobrym impulsem.

tips-img
tips-img

Jak kupić odsłony dla stron biznesowych na Instagramie?

Ze względu na ścisłą konkurencję, Twoja droga nie będzie prosta. Spróbuj naśladować marketingowe sztuczki odnoszących sukcesy Instagramerów. Łącz prawdziwe widoki, zdjęcia, storytelling, wiadomości tekstowe o mocnych stronach itp. Twórz interaktywne posty lub powiadomienia o konkursach i bądź konsekwentny w swojej strategii zamieszczania postów. Jeśli zdecydujesz się na. kupić Instagram followers, rozważyć, co następuje:

1. Lepiej wybierać konta zweryfikowane przez człowieka.

2. Zanim kupić polubienia na Instagramie, uwzględniać strategię konkurencji i przeprowadzać audyt.

3. Zamów kilkadziesiąt odsłon wideo dziennie, aby poprawić ogólną dynamikę.

Czy martwisz się, że Instagram karze lub zabrania twojego konta, jeśli płacisz za widoki? Jeśli ludzie używają Poprey, nie mają problemu w tym względzie. Z nami wszystkie reakcje pochodzą od prawdziwych użytkowników IG. Zamów usługę teraz, aby zrozumieć, jak to działa!
tips-img
tips-img