Kupić Instagram Followers

quality

Regular

323 Recenzje

crown

Premium

488 Recenzje

service-icon

10

Obserwujący

Dla 0.00

service-icon

100

Obserwujący

Dla 1.30

service-icon

250

Obserwujący

Dla 2.70

service-icon

500

Obserwujący

Dla 4.90

service-icon

1000

Obserwujący

Dla 9.00

service-icon

2000

Obserwujący

Dla 16.90

service-icon

5000

Obserwujący

Dla 37.90

service-icon

10,000

+

Obserwujący

Dla 66.90

Korzyści

benefit

Natychmiastowy start

Realizacja rozpoczyna się zaraz po dokonaniu płatności.

benefit

Natychmiastowa dostawa

Twoje zamówienie zostanie dostarczone zaraz po dokonaniu płatności.

benefit

Normalny wygląd

Rachunki wyglądają dobrze.

benefit

0-180D Gwarancja

Można wybrać gwarancję do 180 dni.

0 Days

Gwarancja

0 Days Guarantee

0 Days

Gwarancja

0 Days Guarantee

minus

0 Days

Gwarancja

0 Days Guarantee

plus
Proszę wybrać gwarancję uzupełnienia o dowolną liczbę followersów w przypadku aktualizacji na Instagramie.
should_buy

Dlaczego warto kupić followersów na IG?

Teraz technologie cyfrowe są kręgosłupem większości marketerów. Prawie 40% sprzedaży odbywa się za pośrednictwem sieci społecznościowych. Ponadto przedsiębiorcy, projektanci i właściciele sklepów używają Instagrama, aby znaleźć dodatkowe punkty kontaktowe konsumentów i zwiększyć świadomość marki. Kiedy ludzie decydują się na zakup nowych zwolenników, jest to dobry pomysł, ale tylko wtedy, gdy znajdą odpowiednią platformę. Dzięki usługom Poprey, marketerzy nie będą rozczarowani. Jeśli chcesz odnieść sukces w tym zakresie, zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • Ciągła promocja publikacji poprzez oficjalne kanały Instagrama i platformy firm trzecich to połowa sukcesu Twojej strategii marketingowej
  • Wysokiej jakości, istotne treści wzbudzają zainteresowanie odbiorców i angażują użytkowników w interakcję
  • Poprey dostarcza szczegółowe raporty dotyczące zasięgu, które pozwalają na zwiększenie efektywności każdej kampanii marketingowej

Teraz na wszystkich rynkach mamy ścisłą konkurencję. Nie trzeba być ekspertem, aby zrozumieć takie niuanse. Działalność konkurencji jest z pewnością jednym z powodów, dla których influencerzy powinni przyciągać nowych użytkowników do sieci społecznościowych. Oczywiście, im więcej subskrybentów mają ludzie, tym bardziej realistyczna możliwość promowania produktów lub usług z maksymalną korzyścią.

Podobnie jest z zarabianiem pieniędzy. Tysiące blogerów zajmuje się reklamą w mediach społecznościowych, mając zysk nawet do 100 dolarów tygodniowo. Kupując tanich Instagram followers, marketerzy znacznie zwiększają zasięg. To właśnie przystępne ceny i elastyczne warunki wyboru pakietów stawiają platformę Poprey przed innymi zasobami.

Jak złożyć zamówienie?

Dzięki rozwiązaniom Poprey, ludzie nie mają nadpłat i nieporozumień podczas składania zamówienia. Najpierw przeprowadź audyt, aby wybrać docelową grupę odbiorców. Jest to tablica użytkowników, którzy zobaczą Twój post i podążą za linkiem. Platforma Poprey oferuje elastyczne warunki w tym zakresie. Właściciele stron, którzy chcą kupić real Insta followers, mogą stosować różne filtry - na lokalizację, wiek, zainteresowania i inne parametry.

1

Wprowadź szczegóły i sprawdź

Najpierw przeprowadź audyt, aby wybrać grupę docelową. Jest to grono użytkowników, którzy zobaczą Twój post i podążą za linkiem. Platforma Poprey oferuje elastyczne warunki w tym zakresie. Właściciele stron, którzy chcą kupić prawdziwe Insta followers mogą używać różnych

2

Zapłacić za taryfę i czekać

Kolejnym krokiem jest opłacenie taryfy i czekanie na wzrost liczników. Nasz zespół zrobił wszystko, abyście nie mieli incydentów podczas składania zamówień. Gwarantujemy najbardziej korzystne warunki dla tych, którzy chcą podnieść swój głos w mediach społecznościowych. Dlatego z każdym dniem rośnie liczba użytkowników, którzy chcą kupić followersów za pośrednictwem naszej strony.

3

Ciesz się owocami swojej pracy

Zapłać za usługę w wygodny sposób. Poprey oferuje rozwiązania dla firm i osób prywatnych. Akceptujemy płatności błyskawiczne oraz przelewy bankowe.

why_poprey

Dlaczego warto wybrać Poprey?
Kim jest Poprey.com?

Korzystając z naszej platformy, przedsiębiorcy rozpoczynający działalność, projektanci, muzycy, gwiazdy show biznesu i właściciele firm oraz inni entuzjaści mogą zapewnić, że zakupione followersy przyczynią się do wzrostu ich biznesu. Chodzi również o biura podróży, szkoły jazdy, właścicieli kawiarni i restauracji oraz innych użytkowników odnoszących sukcesy. Dla wszystkich takich przypadków oferujemy najlepsze warunki i zaawansowane rozwiązania marketingowe. Wystarczy obliczyć liczbę polubień, dokonać płatności i zobaczyć, jak rośnie Twój zysk. Żadnej rutyny, tylko zaawansowane narzędzia cyfrowe.
Najczęściej zadawane pytania

Czy moje konto może zostać zbanowane za kupowanie Instagram followers?

Zdecydowanie najlepszymi ofertami współpracy mogą pochwalić się najpopularniejsi influencerzy, postrzegani przez konsumentów jako trendsetterzy, liderzy opinii, właściciele dużych korporacji i inni pasjonaci. Właściciele stron muszą więc poszerzać swój zasięg, co jest niemożliwe bez poszukiwania prawdziwych, zakupionych followersów Instagrama. Aby uniknąć nieporozumień i zawieszonego konta, należy ściśle przestrzegać zasad. W przeciwnym razie musisz napisać do usługi wsparcia i bronić swoich argumentów.
Oczywiście, błyskawiczny wzrost popularności wiąże się z podejrzaną działalnością. Ale jeśli wolisz renomowane platformy, nie musisz się martwić o takie incydenty. Kiedy ludzie zwiększają zasięg za pośrednictwem naszej strony, a nowi użytkownicy przychodzą równo, ryzyko zakazu jest wykluczone. Niezależnie od tego, co zamówisz 100, 250 lub 500 zwolenników, twoja konkurencja nie będzie miała powodów do narzekania.
arrow

Jaka jest różnica między Normal a Premium Followers?

Liczba followersów ma ogromny wpływ na poziom zarobków na IG. Nie możesz zamieszczać reklam, jeśli Twoja strona nie spełnia wymagań. Dolny limit to 10 000 użytkowników. Ponadto, jeśli Twoja grupa docelowa składa się ze zweryfikowanych kont, autorytet reklamowanej strony znacznie wzrasta. Tak więc zweryfikowani przez ludzi subskrybenci, którzy są zaliczani do kategorii Premium, będą kosztować więcej. Jeśli mówimy o różnicach między tymi 2 pakietami, ważne jest to, co następuje:
arrow
tick

Normalne

Profile, które są tworzone tylko po to, aby śledzić inne strony. Konto spełnia wszystkie wymagania - dodane zdjęcia i posty - ale aktywność jest minimalna.
crown_blue

Premium

High-quality, real-life followers. Most accounts are subjected to human verification.

Czy inni użytkownicy Instagrama będą wiedzieć, że kupiłem followersów?

Nie ma nic niezwykłego w stałym wzroście grupy docelowej dla strony na Instagramie. Jeśli publikujesz wysokiej jakości i istotne treści, szybki wzrost zasięgu raczej nie wywoła podejrzeń wśród potencjalnych partnerów biznesowych i marek, które chciałbyś promować. Osoby, które decydują się na zakup prawdziwych Instagram followers za pośrednictwem naszej platformy, nie mają w tym względzie żadnych problemów. Ryzyko blokady konta lub innych incydentów jest wykluczone.
arrow

Jakie dane osobowe używam przy zakupie subskrybentów na Poprey.com?

Oczywiście monetyzacja za pomocą strony na Instagramie jest możliwa tylko wtedy, gdy ludzie przyciągają zwolenników, publikując aktualne informacje o swojej działalności. Nawet jeśli nie umawiasz się na promowanie konkretnej marki, ale skupiasz się na promowaniu własnego produktu lub usługi, nie osiągniesz niczego, jeśli prawdziwi użytkownicy nie będą oglądać twojego profilu. Oznacza to, że informacje o firmie muszą być publiczne. Ale kupując tanich Instagram followers, nie musisz się o to martwić. Szanujemy prywatność każdego klienta. Zamawiając usługę za pośrednictwem Poprey, nie musisz podawać numeru telefonu ani adresu e-mail. To samo tyczy się danych dotyczących płatności.
arrow

Jakie metody płatności są dostępne?

Za pośrednictwem platformy Poprey możesz szybko kupić dowolną liczbę polubień dla swoich postów na portalach społecznościowych - od 50 do 10 000. W każdym przypadku cena jest obliczana automatycznie. Do każdej wybranej taryfy dodaliśmy szczegółowy przewodnik. Tak więc, wszyscy klienci Poprey nie mają problemów z płatnościami. Mogą korzystać z karty Visa, Mastercard lub innej odpowiedniej metody. Dzięki partnerstwu z CommerceGate, zapewniamy bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Bądź pewien, czy potrzebujesz kupić widoki na Instagramie lub promować post, pieniądze będą w 100% dobrze wydane...
arrow

Jak szybko będą widoczne efekty zakupu?

Każdy, kto promuje swoją markę na Instagramie, chce monetyzować swoje działania i rozwijać swój biznes ze 100% skutecznością. Jednak wydajność dla każdego przypadku może być inna. Z reguły nasi klienci, którzy szukają aktywnych zwolenników Instagrama, będą mogli ocenić wynik w ciągu 2-3 tygodni. Chociaż skuteczność dla każdego przypadku jest różna.
arrow

Jeśli nie otrzymałem zamówienia, co powinienem zrobić?

Likes to szczególna waluta na Instagramie. Im więcej osób kliknie w przycisk, tym bardziej atrakcyjne staje się zdjęcie, film lub historia dla innych użytkowników. Jeśli zdecydujesz się na. kupić polubienia na Instagramie, popularne posty i konta szybciej trafiają na szczyt.
Korzystając z platformy Poprey, ludzie mogą być pewni 100% rezultatu. Nawet jeśli z jakiegoś powodu ich zamówienie nie zostanie zrealizowane, nasi klienci mogą szybko poznać przyczyny. Większość klientów może rozwiązać problem, kontaktując się z naszymi pracownikami. Wystarczy skorzystać z naszego formularza online lub wysłać do nas wiadomość e-mail. Przed zadaniem pytania, zalecamy przeczytanie sekcji FAQ.
arrow
Porady i wskazówki

Ile i jak szybko kupić Instagram followers?

Promocja konta w sieciach społecznościowych pozwoli każdemu użytkownikowi stać się prawdziwie publiczną osobą. Najlepszym sposobem na pozyskanie aktywnych zwolenników jest kupowanie Instagram likes od profesjonalnych marketerów SMM. Jeśli zamówisz usługę na platformie Poprey, możesz uzyskać wynik w ciągu 3-7 dni. Zarobki na Instagramie zależą od liczby nowych followersów i tematów profilu. Ważna jest również nisza, do której chcesz przyciągnąć odbiorców. Według liczby subskrybentów, ranking profili wygląda następująco:

Nanoinfluencerzy
Do tej kategorii zaliczają się Instagramerzy z mniej niż 1000 followersów. Pod względem potencjału marketingowego tacy influencerzy są nowicjuszami. Ale i tak posiadacze kont z tysięczną widownią mogą mieć znaczący wpływ na określoną grupę docelową.
Mikro-influencerzy
Instagramerzy z 1000-100 tys. followersów, którzy mają strony, są rozpoznawalni w konkretnej lokalizacji. Koszt reklamy jest wielokrotnie droższy niż w przypadku Nano-influencerów.
Makroinicjatorzy
Właściciele stron mogą pochwalić się zasięgiem od 100 000 do 1 000 000 followersów. Główną zaletą jest perspektywa nawiązania współpracy z popularnymi markami.

Kupując zwolenników z Poprey, ludzie mogą rozszerzyć grupę docelową w kilku etapach. Wystarczy wybrać pakiet, który pasuje do Twojej kategorii. Jest to najlepszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i monitorowanie wydajności.

tips-img
tips-img

Jak zdobyć nowych followersów na Instagramie

Wzrost liczby polubień gwarantuje, że określone publikacje zostaną szybko wyniesione na szczyt dzięki hashtagom i geolokalizacji. Dzięki temu przypadkowi użytkownicy, którzy są zainteresowani określonymi tagami, zobaczą Twoje zdjęcie lub historię. Jeśli więc chcesz osiągnąć 100% skuteczności, zastosuj się do tych wskazówek:

  • Zastosuj złożoną strategię
  • Publikuj treści wysokiej jakości i chronione prawem autorskim
  • Dodaj opis dla każdego produktu
  • Pisz pojemne i krótkie posty za pomocą emoji
tips-img
tips-img

Jak zarabiać na popularności na Instagramie?

Dodatkowy ruch, zaangażowanie, instalacje aplikacji, odsłony wideo, leady i generowanie wiadomości to główne korzyści dla osób, które zdecydują się na zakup Instagram followers. Skuteczność takiego przedsięwzięcia zależy od tego, jaką podstawę preferujesz. Im więcej zweryfikowanych użytkowników zostanie dodanych do Twojej grupy docelowej, tym mocniej wzrośnie autorytet strony.

Jeśli post polubią tysiące osób, to profil jako całość jest bardziej wiarygodny. Zatem wydając pieniądze na promocje, można w przyszłości zarobić wielokrotnie więcej. Właściciele stron mogą współpracować z blogerami, producentami, marketerami i innymi influencerami. W każdym przypadku, zanim zaczniesz reklamować produkty i usługi, musisz sprawić, by Twoja strona spełniała wymagania reklamodawców.

tips-img
tips-img

Jak kupić followersów dla stron biznesowych na Instagramie?

Kiedy ludzie po raz pierwszy zaczęli korzystać z mediów społecznościowych, była to rozrywka. Z czasem taki ekosystem wzbudził duże zainteresowanie wśród marketerów. Teraz z IG korzystają tysiące marek, firm i innych organizacji. Wraz ze wzrostem zasięgu, kupowanie followersów na Instagram stało się bezkonkurencyjne. Ale nawet w tym przypadku entuzjaści, którzy preferują 100% cyfrową wydajność, muszą skrupulatnie wybrać swoje narzędzia. Ze względu na Poprey, będziesz w stanie uniknąć wszelkich misz-maszów. Nawet jeśli chcesz promować strony biznesowe. Wystarczy wybrać pakiet i zamówić usługę za pomocą 1 kliknięcia. U nas nie musisz się rejestrować ani wypełniać zbędnych formularzy. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca była komfortowa.
tips-img
tips-img